Szukanie działki przez internet

Lokalizator Zumi funkcjonuje w Polsce już blisko pięć lat, jednak mimo upływającego czasu nie traci zaufania internautów i nadal jest jednym z najczęściej używanych narzędzi umożliwiających poszukiwanie i określanie położenia rozmaitych obiektów.

Dodatkowo witryna posiadaj bardzo przydatną możliwość wyznaczania trasy z jednego miejsca do drugiego. To narzędzie jest bardzo uniwersalne i przydatne wszystkim, ponieważ użytkownik ma możliwość wyznaczania trasy komunikacji publicznej w miastach Polski jak i własnym samochodem a nawet na pieszo.
Gdy określimy sobie np. trasę z miejscowości A do B, to dostajemy nie tylko mapkę z określoną trasą przejazdu ale i szacowany czas „wycieczki” i długość całego odcinka. Można także drukować dokładny plan jazdy wyliczony w punktach. W taki sposób nikt nie jest w stanie zbłądzić po drodze, nie mając nawet żadnej nawigacji.
Natomiast gdy określamy sobie trasę w mieście za pomocą komunikacji publicznej wielkich miast Polski, to Zumi szczegółowo wyświetli linię tramwajową czy autobusową wraz z czasem potrzebnym na jazdę i podróż pieszo. Z takimi szczegółowymi informacjami, pasażer nie ma szans zagubić się w mieście, które może być dla niego całkiem nieznane.

Przy wejściu na stronę Zumi użytkownicy mają możliwość nie tylko precyzyjnego zlokalizowania wybranych przez siebie obiektów ale również analizowania wyników wg konkretnej branży czy lokalizacji. Wystarczy tylko wskazać słowo kluczowe oraz miejscowość lub obszar działalności interesującej nas firmy typu: deweloper Poznań, biuro rachunkowe Łódź itp. Ostatecznie dostaniemy pełną lokalizację wizytówek na mapie województwa wraz z danymi teleadresowymi.

Zumi to także portal posiadający szeroki katalog map obejmujących teren (zobacz również geodezyjne przygotowanie terenu) całej Polski a także dokładne plany ogromnej liczby miejscowości.

Zerknij nie wyłącznie na ten artykuł, ale też na komentarze z www (http://cosmohomes.es/seccion/costa-blanca/f8e4888e00c6544aabf4c4e8876bff32). Może pewne z nich zainspirują Cię tak mocno, że będziesz chciał napisać swą opinię.

Co istotne poszczególne mapy można obejrzeć w kilku wariantach (w tym również z satelity). Użytkownik korzystający z tej funkcji ma również możliwość zlokalizowania w obrębie wybranej mapy konkretnych obiektów (np. noclegowych, gastronomicznych, kulturalnych) lub atrakcji takich jak plaże i kąpieliska, wypożyczalnie różnego sprzętu itp.

Wyszukiwanie obiektów jest także możliwe przy użyciu urządzeń mobilnych. Trzeba tylko skorzystać z aplikacji Zumi Lajt a następnie doprecyzować zapytanie do wyrazu charakteryzującego konkretny cel oraz wskazać dogodną lokalizację. Formułując zapytanie w stylu: drzwi Katowice, deweloper Warszawa dostaniemy pełną listę z adresami i zaznaczeniem na mapie.

Serwis Zumi posiada dodatkowo dużą bazę ogłoszeń nieruchomości znajdujących się na terenie naszego kraju. Można wyszukać tam działki, domy, mieszkania zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Bardzo prosta w obsłudze wyszukiwarka jest w stanie wyświetlić ciekawe ogłoszenia, które odpowiadają szukającemu. Ilość ofert w portalu z pewnością zadowoli każdego