Ale po co przepłacać?

Mało osób robi zakupy – choćby niewielkie, czy pod wpływem chwili – bez uprzedniej kontroli, czy w innym sklepie można go nabyć taniej. W dobie internetu, oraz zakupów dokonywanych coraz częściej właśnie tą drogą, zestawienie cen przed kliknięciem „kup” działanie jak najbardziej uzasadnione.

Ceneo

Źródło: Ceneo

Umożliwiają nam to specjalnie powstałe porównywarki cenowe. Jedną z nich jest Ceneo, która może poszczycić się największym powodzeniem wśród użytkowników internetu z powodu najatrakcyjniejszych ofert.

Jak korzystać z wyszukiwarki Ceneo? To naprawdę nic trudnego.

Korzystanie z Ceneo jest wręcz intuicyjne. Jeśli wiemy jaki artykuł nas interesuje, wystarczy, że podamy jego nazwę w oknie głównej wyszukiwarki, znajdującej się na górze strony. Tymczasem gdy właśnie chcemy się zaznajomić z artykułem (np. telewizorem), wejdźmy w odpowiednią właściwą zakładkę, a tam wybierzemy interesujące nas informacje na jego temat oraz przedział cenowy.

By w pełni korzystać z tej porównywarki cenowej, nie trzeba się nigdzie logować. Wszystkie informacje zawarte na stronie są ogólnodostępne i ma prawo korzystać z nich każdy.

Ceneo to porównywarka cenowa dbająca o wizerunek swój i swoich klientów. Toteż przygotowało program „Zaufane opinie”, dzięki któremu wszelkie komentarze zamieszczane na stronie są zgodne z rzeczywistością. Dzięki zastosowaniu specjalnej weryfikacji komentarzy, strona nie dopuszcza do nieprawdziwych opinii o sklepach.

Zakupy online

Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com

Coraz więcej sklepów wybiera porównywarki cen w jako szansę promowania swoich produktów.

Odkąd w sieci rozpoczęły swą działania porównywarki cen wszelakich produktów, sklepy masowo podjęły korzystanie z ich usług. W związku z tym klient jest w stanie szybko i łatwo wygenerować indywidualne zestawienie, zawierające ceny czy nazwy sklepów i wybrać najbardziej korzystną ofertę .

Dlaczego warto zdecydować się na porównywarki e-sklepów? Większa ilość odwiedzin w sklepie, to automatycznie większa sprzedaż, rozpoznawalność marki – co ma nie lada znaczenie w przyszłości (klient pamięta i wraca) a także mniejszy koszt za reklamę niż w przypadku np. spotów telewizyjnych. Porównywarka cen? To się opłaca!