Sitodruk w dzisiejszym świecie

Wynalezienie druku przez Gutenberga bez wątpienia było jednym z najbardziej istotnych wydarzeń w historii świata. Przed tym wydarzeniem, ręczne przepisywanie Biblii trwało około czterech lat. Możliwość skrócenia tego czasu spowodowała, że drukarni w Europie nieustannie przybywało. Najpierw drukarnie wykorzystywane były zwłaszcza w powstawaniu książek czy dokumentów. W dzisiejszych czasach profil drukarni zmienił się znacznie.

sitodruk

Autor: Nerds For Nature
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesne drukarnie to nowe technologie, specjalizujące się w technice druku na wszelkiego rodzaju wyrobach włókienniczych, szkle czy tworzywach sztucznych. Znaną i cieszącą się powodzeniem metodą drukowania, jest sitodruk, który nie bez przyczyny doceniany jest za najskuteczniejszą technikę druku w promocji usług i towarów. Plusy sitodruku:* Trwałość – wykorzystanie farb dobrej jakości, zapewnia intensywne, trwałe kolory. Motywy są odporne na zdrapanie, ścieranie czy zmywanie.* Intensywne kolory – wykorzystanie trwałych farb, pozwala na uzyskanie nadruków o wysokim nasyceniu kolorów i różnorodnej kolorystyce.* Szerokie zastosowanie – sitodruk (sitodruk Szczecin) idealnie sprawdza się na bawełnie, elastanach oraz drewnie i skórze.* Wszechstronność – technika nakładania farby stosowana jest na powierzchniach płaskich, owalnych i innych.* Atrakcyjna cena – technologia może być stosowana przy małych zleceniach jak i tych wymagających dużych produkcji (na tej stronie bez problemu uzyskasz podpowiedź na to atrakcyjny pomysł na własny biznes.

Zapraszamy – naciśnij tutaj przychodnia okulistyczna warszawa i przeloguj się na kolejną naszą stronę. Tam czekają na Ciebie świeże oraz fachowe informacje.

Wystarczy maszyna do sitodruku. Jeżeli z zamiłowania lubimy tworzyć, projektować wzory, wykorzystajmy tę umiejętność i odważmy się na drukowanie elementów na odzieży. Koszulkach, bluzach, czapkach – cieszących się powodzeniem gadżetach reklamowych. Idea własnej działalności gospodarczej, opierająca się na projektowaniu nadruków na koszulkach nie jest nowością za granicą, a i w Polsce nie brakuje przedsiębiorczych i pomysłowych ludzi, którzy postawili na samodzielność. Niemniej, dobrej jakości koszulki, z przykuwającym uwagę nadrukiem, z powodzeniem podbiją odzieżowy rynek (dodatkowe info). Wszyscy nosimy T-shirty, niełatwo o pomysłowy wzór…