Pranie tapicerki – powierz to zadanie specjalistom

Lato to dobry czas na to, by zadbać o swoje auto. Jest sucho i ciepło zatem dobrze jest przeprowadzić zabiegi, które w czasie innych pór roku są mocno uciążliwe.

Przykładem takiego zabiegu jest pranie tapicerki samochodowej. Wiadomo, że nie ma możliwości by to wykonać w pół godziny, bo wyprana tapicerka musi porządnie wyschnąć. Można naturalnie pokusić się o wyczyszczenie wnętrza auta własnymi rękami, ale jest to męczące i ciągnie się bardzo długo, jeżeli chcemy uzyskać doskonały efekt. Z tego powodu najlepiej oddać to zadanie pracownikom dobrej myjni samochodowej.

Powierz zadanie specjalistom

myjnia samochodowa

Źródło: http://www.morguefile.com/

Tapicerki nie można czyścić byle czym. Tak środki piorące jak i sprzęt i jego parametry muszą być dopasowane do typu wykończenia naszego samochodu. Odprowadzając samochód do myjni zyskujemy pewność, że zostanie on potraktowany w odpowiedni sposób. Najlepiej poświęcić na pranie tapicerki cały dzień. Nie musimy także ostawiać auta daleko. Na pewno niejedna myjnia ma w ofercie pranie tapicerki samochodowej we Wrocławiu (ochrona tapicerk samochodowej ). Można umówić się i zostawić auto rano, a zabrać na przykład po pracy.

Zwróćmy uwagę na to, komu zostawiamy auto]samochód (dobry salon samochodowy). Czasem znajdują się bezmyślni pracownicy i może się okazać, że tapicerka po wyczyszczeniu jest rozerwana, odbarwiona, albo zniszczona w inny sposób. Najlepiej powierzać pranie dobrej i polecanej myjni.

Zadbany samochód (w serwisie) – szybsza sprzedaż
Dobrze jest raz na jakiś czas porządnie posprzątać samochód, porządnie go umyć i nawoskować.

Przeprowadzajmy te zabiegi regularnie, bo dzięki temu nasze auto będzie wyglądało pięknie i, kiedy zdecydujemy się je sprzedać, będzie nam zdecydowanie łatwiej znaleźć zainteresowanego nabywcę. Wypieszczone samochody mają dużo większe powodzenie niż te z byle jak utrzymanym wnętrzem. Czasem nabywca woli kupić auto starsze, z większym przebiegiem, ale zadbane i dobrze konserwowane – zamiast nowszego, ale zaniedbanego.
Usługa czyszczenia tapicerki nie jest jakoś bardzo kosztowna. Nie robimy tego przecież codziennie, ani nawet raz w miesiącu więc warto wydać te pieniądze. Choćby dlatego, że czystym, pachnącym świeżością autem jeździ się zdecydowanie przyjemniej i nawet stanie w korkach nie jest tak denerwujące.