Nośniki dla plansz graficznych

Form promocji obecnie posiadamy sporo. Na starcie możemy możemy zdecydować się na pokazanie towaru lub usług w internecie, ponieważ od pewnego czasu to najlepsza droga do promocji swojej firmy. Może to być np. własna strona www.

Kolorowe reklamy

Autor: Helen Alfvegren
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak mimo iż obecnie internet jest jednak podstawowym narzędziem promocji – ulotki, banery i folie magnetyczne, to nieustannie cieszący się uznaniem sposób na zaprezentowanie własnej działalności.

Jeśli chcemy ulokować baner reklamowy w miejscu, gdzie trudne jest przymocowanie go do ściany, ani rozpięcie w powietrzu, dobrze jest pomyśleć o banerach stojących. To od pewnego czasu cieszące się wielką popularnością formy reklamy. Stosunkowo lekkie i proste w instalacji są X-banery i L-banery. Ich nowoczesne, smukłe kształty zapewniają pionową ekspozycję banera, dają się bez problemu przenosić oraz umożliwiają łatwą zmianę reklamy.

Czy po przeczytaniu publikowanego artykułu udało Ci się wynieść coś fascynującego? Jeśli tak, to zgłąb pozostałe informacje tu (http://manewr.eu/kursy-prawa-jazdy/szkolenia-kategorii-b-be/) – na pewno wciągną Cię całkowicie.

Z tego względu wykorzystywane są w przypadku firm często uczestniczących w konferencjach, pokazach oraz używanej na co dzień formy reklamy wizualnej. Poszczególne rozwiązania różnią się sposobem zamocowania grafiki.

Wisząca reklama zewnętrzna

Autor: Bill Smith
Źródło: http://www.flickr.com

X-baner charakteryzuje się grafiką rozpiętą na stelażu typu „pajączek”, zaś l-baner dwoma listwami przytrzymującymi grafikę (posiadając maszt w kształcie litery L).

Banery reklamowe wyróżniają się niezwykłą skutecznością. Najczęstszą z wymienianych zalet jest bezproblemowa mobilność – szczególnie przydatna przy transportowaniu tychże obiektów, możliwość zastosowania w każdym miejscu i niezawodność. Banery w odróżnieniu od innych podobnego typu produktów można demontować i przenosić w niewielkiej torbie transportowej. Zatem gdy nosimy się z zamiarem by wypromować swoją działalność, taka oferta jest dla nas idealna. Poza tym, jest to reklama niezbyt droga (ciekawe porady), a jednocześnie bardzo skuteczna .

Kolorowa i przykuwająca uwagę odbiorcy grafika, daje możliwość efektywnego promowania produktów bez konieczności angażowania pokaźnych sum. Bywa, że nie zdajemy sobie sprawy, jak przy użyciu niewielkich nakładów finansowych możemy poprawić sytuację finansową naszej firmy. Jeśli więc firma będzie zajmowała się handlem, produkcją, gdy mamy zamiar wypromować swój produkt – ta forma reklamy sprawdzi się znakomicie.