Najlepszy gadżet reklamowy

Rodzajów promowania w biznesie jest mnóstwo. Można wymienić więc billboardy, które są dużym pochłaniaczem środków, ale za to charakteryzują się wysoką efektywnością przekazu. Stosowane są również klipy tv, najbardziej kosztowne narzędzie, które oglądają miliony widzów.

Jest jeszcze pewna metoda, która zadaje kłam stwierdzeniu, że im metoda droższa, tym skuteczniejsza. Długopisy logopen z nadrukiem, ponieważ o nich wspominamy, są niedrogie w produkowaniu i świetnie promują firmę.

Takie długopisy cosmo logopen promocyjne posiadają całą masę plusów. Przede wszystkim są bardzo praktycznym gadżetem – to przecież oczywiste, że każdy go potrzebuje. Po drugie należy je dawać ludziom bez opłat, tą metodą robiąc im miły podarek, dzięki któremu pozytywnie zapamiętają przedsiębiorstwo.http://www.extra24hurt.eu/ (strona)Duży procent ludzi zapodziewa gdzieś długopisy, więc każdy dodatkowy egzemplarz jest użyteczny. Po trzecie są nieskomplikowane w produkcji. W zasadzie każde przedsiębiorstwo poligraficzne może zrobić takie długopisy z nadrukiem, a przy większym zamówieniu cena jest mała.

długopisy

Autor: www.iconfinder.net
Źródło: www.iconfinder.net

Więcej na
Długopisy z nadrukiem charakteryzują się porządnym zasięgiem wpływu. Rozdając 5 tysięcy egzemplarzy długopisów posiadasz gwarancję, że trafią one do szerokiej masy potencjalnych konsumentów. W przypadku, kiedy ktoś dostaje od ciebie chociażby 5 sztuk długopisów, jest spora szansa, że później przekaże komuś (np. znajomemu) jeden z nich. Należy również wyłożyć garść firmowych długopisów promocyjnym w jakimś zaludnionym przybytku, gdzie będą bardzo przydatne dla ludzi – trafnym przykładem takiego przybytku jest kolektura Lotto.

Długopisy z nadrukiem są efektywnym sposobem marketingowym, ponieważ są potrzebne na co dzień. W czasie pisania regularnie bezwiednie spogląda się na długopis, dzięki czemu zapisane na nim komunikaty reklamowe docierają do mózgu piszczącego błyskawicznie. Należy zatem na długopisie wydrukować jakieś krótkie, zgrabnie skonstruowane hasło reklamowe, które każdy łatwo zinternalizuje.
Źródło