Moc billboardów

O ile prowadzisz działalność gospodarczą, bez wątpienia zastanawiałeś się często, jak dobrze się rozreklamować. Teraz niesamowicie popularna jest reklama sieciowa, a także realizowanie PR przez portale społecznościowe. Ciągle chętnie wykupywane przez firmy są reklamy w prasie papierowej. Jednakże my najbardziej polecamy znaną ludziom od wieków reklamę zewnętrzną.

Billboard - reklama wielkoformatowa zewnętrzna

Autor: Stuart Grout
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba wiedzieć, że pionierskie szyldy znaleziono podczas wykopalisk archeologicznych w zasypanym mieście Pompeje. Jak widać, billboardy (na przykład billboardy w Lublinie od ) mają znaczną tradycję. To nic dziwnego, przecież są bardzo skutecznym narzędziem promocyjnym. Najważniejsze dla ciebie, jako managera działalności, która chce się promować, jest umiejscowienie plakatu (np. takie). Przekaz reklamowy, który ma przebić się do rzeszy ludzi, powinien zostać opublikowany w miejscu, w którym dziennie pojawia się sporo ludzi.

Taką świetną lokalizacją staje się pobocze drogi szybkiego ruchu, estakada wylotowa z miasta bądź reprezentacyjny deptak w rejonie. Umiejętnie umiejscowione billboardy (np.

Ten odnośnik do serwisu mieszanki paszowe dla bydła prowadzi do bardzo atrakcyjnej witryny, która ma równie interesujące informacje na omawiany wątek.

billboardy Gliwice) to pewność, że zobaczy je naprawdę sporo ludzi. Trzeba pamiętać, że plakat powinien być ustawiony pod prawidłowym kątem. Trzeba zadbać także o oświetlenie billboardu, tak żeby był czytelny nawet po zmroku.

Czy bez efektów chcesz wyszukać analogiczny artykuł? Jeżeli tak, to autentycznie zalecamy ten tekst – to z pewnością jest to, czego właśnie teraz potrzebujesz.

O ile pragniesz zamieścić plakat w Olsztynie, do Google wstaw frazę „billboardy Olsztyn”. W przypadku Elbląga należy wstawić nieco inaczej ułożone słowa kluczowe – np. „billboardy Elbląg”. Wiedz, że najlepsze miejsca są już raczej wykupione przez inne firmy. Jednak nie załamuj się, zajmij sobie miejsce w kolejce już dziś. O ile masz niewiele pieniędzy na promocję, zastanów się nad zainwestowaniem w citilighty, czyli małe reklamy, obecne zazwyczaj na przystankach tramwajowych. Osoby, które czekają na transport, chętnie oglądają takie reklamy.

Źródło: Billboardy reklama