Karnety okolicznościowe

Okres, kiedy nadchodzą święta, jest czasem rosnącej aktywności na poczcie. Przedświąteczny ruch bardzo łatwo są się zauważyć szczególnie wśród ludzi pokolenia naszych babć i dziadków, którzy nie są zaprzyjaźnieni z udogodnieniami płynącymi z nowoczesnych mediów. Ślą oni więc kartki okolicznościowe i kartki bożonarodzeniowe, a oprócz świąt także kartki urodzinowe. Zazwyczaj wydaje nam się to staromodne, tradycyjne, proste i tandetne, gdy np. mamy na myśli kartki ręcznie robione.

zaproszenia ślubne

Źródło: http://www.waszezaproszenia.pl/

Zwyczaje starszych osób często nas irytują, psują nam plany swoją tradycyjnością, powolnością. Ale czy nie warto się zastanowić nad pozytywnymi stronami wierności tradycji i staroświeckości?

Jedną z przedstawianych za chwilę zalet jest dostanie z okazji swojego święta bardzo ładnej kartki urodzinowej, może nawet kartki ręcznie robionej. Każdego bowiem ucieszyłoby wrócenie do domu po ciężkim dniu pracy i zastanie w skrzynce pocztowej widocznego znaku tego, że jesteśmy dla kogoś ważni w postaci kartki urodzinowej? Wiadomo, słowa słowami, ale, szczególnie kiedy znajdujemy się daleko od kogoś ważnego, to jeden z najprościej dostrzegalnych dowodów, że ktoś chciał sprawić nam przyjemność i wciąż o nas myśli. Gdy, jak wiele ludzi w dzisiejszych czasach, emigrujemy za pracą i dostaniemy kartki bożonarodzeniowe od kochającej rodziny, czy może być coś bardziej wzruszającego?

Tort urodzinowy

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Ktoś może pokusić się o stwierdzenie, że to dalej zbyt proste i staroświeckie, co więcej, pretensjonalne, ale okazałby się ignorantem. Przejście się na pocztę udowodni mu, że się myli. Nie wspominając już o księgarniach, czy stylowych sklepach papierniczych.

Nie zwlekaj, gdyż jesteśmy w serwisie (https://www.foliograf.pl/wpisy/chcesz-wykonac-dobra-reklame-przeanalizuj-kilka-pytan/) dla Ciebie. Zrobiliśmy szalenie ciekawe posty. Masz ochotę je przeczytać? Zapraszamy do kolejnej witryny.

Można nabyć tam nie tylko piękne kartki ślubne, czy religijne kartki bożonarodzeniowe, ale są też różne inne, w tym kartki ręcznie robione. Nie musimy kupować kartek standardowych. W ofercie sklepów znajdziemy przeróżne: utrzymane w klimacie absurdalnych, śmiesznych, czy oparte na reprodukcjach dzieł znanych artystów. Czyli: do wyboru, do koloru. Także może czas zastanowić się nad bliskimi, o których ostatnio zapomnieliśmy, a kartka okolicznościowa byłaby najlepszym sposobem do odświeżenia znajomości z nimi.