Hydrografika – czym się cechuje?

Co to jest hydrografika? Jest to jeden z najbardziej nowatorskich sposobów nakładania druku. Co powinieneś wiedzieć o hydrografice?

Przede wszystkim hydrografika pozwala nanosić różne wzory (więcej pieczątki wzory) na nawet szczególnie skomplikowane nawierzchnie. Aby je zrobić, trzeba mieć stosowne narzędzia, do których zaliczają się wanna do hydrografiki, folia, aktywator oraz specjalna przemysłowa zmywarka. Jednym z nadzwyczaj istotnych kroków, którego nie można nie uwzględnić, jest odtłuszczenie powierzchni i jej zmatowienie. Dodatkowo należy pomalować ją podkładem, zaś po nałożeniu wzoru nałożyć bezbarwny lakier, który utrwali naniesiony druk wodny oraz ochroni go przed niszczeniem.

Czy omawiany temat Cię zaciekawi? Wejdź także na pomocne wpisy (https://neofence.pl/produkty/akcesoria-do-ogrodzen-przenosnych-i-kutych/) posiadające równie istotne dane, które zapewne całkowicie Cię wciągną.

Druk wodny wykonany w technice hydrografiki można zastosować m.in. w branży przemysłowej, motoryzacyjnej i reklamowej.

kaski z drukiem wodnym

Autor: Miroslav Zachoval
Źródło: http://www.flickr.com

Świetnie nada się także do wzorów na wózkach dziecięcych bądź akcesoriach do domu. Druk wodny znakomicie dekoruje każdy rodzaj powierzchni. Na folii można nanieść wszystkie możliwe wzory, w tym te geometryczne albo wzory odwzorowujące drewno czy marmur, dzięki którym produkt, na którym zostanie wykonany, znacznie zwiększy swoją wartość i podniesie się poziom jego estetyki. Możliwe są nawet najbardziej oryginalne desenie – wszystko zależy od indywidualnych potrzeb klienta. Co więcej, niniejszy typ druku jest nad wyraz wytrzymały i trudno na nim wyrządzić jakiekolwiek uszkodzenia. Profesjonalizm jego wykonania gwarantuje niezrównaną jakość.

Jeśli chcemy dowiedzieć się więcej na temat hydrografiki, możemy zapisać się na szkolenia z hydrografiki. Nie tylko nauczymy się przedstawianego sposobu nanoszenia druku, ale będziemy mogli rozszerzyć zakres swoich usług oraz pozyskać kolejnych klientów interesujących się tą nowoczesną techniką. Szkolenia z hydrografiki, takie jak na uczą m.in. jakim sposobem dobierać stosowne lakiery, kolory oraz należycie przygotować warunki pracy.

Uczestnicy szkoleń zaznajomią się również z budową wszystkich wymaganych do przeprowadzenia tego procesu sprzętów i tego czym kierować się podczas wybierania dostawców materiałów. Dodatkowo każdy otrzymuje materiały szkoleniowe, które ułatwiają przyswajanie informacji. Warto jest zatem lepiej zapoznać się z tym tematem i wykorzystać nowe możliwości.