Znane oraz nowoczesne wyroby elektroniczne.

W czasach, kiedy zdecydowana większość elektroniki projektowana jest w Ameryce lub Azji, firma produkująca nowoczesne tablety, smartfony czy nawigacje, mająca siedzibę na terenie Polski nieco niezwykle. Jak okazuje się jednak, na rynku działa tego typu firma, i co najbardziej istotne, doskonale radzi sobie wśród azjatyckich konkurentów.

Tablet GoClever

Autor: GoClever
Źródło: GoClever
Firmą tą jest Goclever, od ponad siedmiu lat projektująca zaawansowane urządzenia elektroniczne dla użytkowników którzy cenią wygodne użytkowanie i wysoką jakość wykonania. Centrum projektowe i badawcze firmy zostało zlokalizowane w Poznaniu i właśnie tam są projektowane wszystkie nowe urządzenia, zaś sama produkcja, w powodu kosztów, zlokalizowana jest w chińskim mieście. Lecz dzięki odpowiednim kontrolom jakości sprzęty które pojawiają się w sklepach są wykonane ściśle wedle wytycznych projektowych i utrzymują właściwą jakość i wszystkie parametry. W ofercie firmy można znaleźć sporo najróżniejszych produktów, na przykład takich jak tablety, smartfony, rejestratory i samochodowe nawigacje, a oprócz tego wszystkie niezbędne drobiazgi przydatne przy używaniu innych produktów, takie jak na przykłada goclever bateria.

Jednym z najnowszych produktów wypuszczonych przez firmę jest spory, pięciocalowy . Solidnie wykonany, wyposażony w mocne podzespoły telefon ten zdobył niemałe zainteresowanie klientów. Sprzedawany on jest w atrakcyjnej cenie jeśli się go porówna z konkurentami, dzięki czemu stał się on bardzo chętnie wybieranym sprzętem.

Smartfon ten jest wyposażony w aparat cyfrowy z dużą matrycą, wysoką rozdzielczość ekranu i możliwość używania dwóch kart SIM. Standardowo w komplecie jest aparat telefoniczny, instrukcja obsługi oraz goclever ladowarka, klienci mogą w celu rozszerzenia możliwości telefonu kupić kartę micro SD o większej pojemności. Sporym zainteresowaniem odbiorców zaczął się cieszyć również inny produkt tego producenta, to znaczy goclever (sprawdź na stronie ). Nawigacja ta ma intuicyjny, wygodny układ interfejsu i dokładne plany całej Polski. Sporo użytkowników z pewnością może zainteresować baza fotoradarów, przez niej wyjeżdżając w trasę przygotować się można na miejsca, w których może stać droga niespodzianka.