Z jakiego powodu smartfony uzyskują coraz większe wzięcie

Smartfony od pewnego czasu zdobywają szturmem rynek telefonów komórkowych, bardzo szybko wypierając typowe urządzenia wyposażone w klawiaturę. Już chwilę temu sprzedaż smartfonów przewyższyła liczbę tradycyjnych aparatów i przewaga bez przerwy się zwiększa. Z rynku zniknęli producenci do tej pory kojarzeni z najlepszymi komórkami, a ich miejsce zajęły firmy, które postawiły na nowoczesność w postaci coraz bardziej wydajnych i mocnych smartfonów.

Biały smartfon

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
O ile tradycyjne komórki posiadały niewielkie rozmiary, to w smarftonach widać pędzenie ku coraz większym wyświetlaczom.

Jeśli zaintrygował Cię taki artykuł, sprawdź przykłady opublikowane tutaj. Z pewnością znajdziesz tutaj coś odpowiedniego dla siebie.

Dzięki temu urządzenia jakie coraz więcej ludzi nosi w kieszeniach stały się mobilnymi centrami zabawy i rozrywki, w których podstawowa funkcja dzwonienia została zepchnięta na dalszy plan. Doskonale w ten trend wpisuje się firma LG, parę jej modeli z wyższej półki posiada coraz bardziej wyśrubowane funkcjonalności i powiększającą się przekątną ekranu, dzięki czemu nawet najbardziej wybredni użytkownicy mogą coś wybrać.

Blisko trzynaście centymetrów przekątnej ekranu robi wrażenie, szczególnie jeśli ekran ten jest wykonany w technologii IPS HD. Tak mocne parametry ma lg d605 swift l9 ii bialy (zobacz polecane telefony – ), całość uzupełnia wydajny procesor, ośmiogigowa pamięć wewnętrzna i takiej samej rozdzielności aparat cyfrowy. Na wydajnym androidzie telefon komórkowy ten doskonale nadaje się do multimedialnych rozwiązań, takich tak oglądanie filmów czy gry. Jeżeli ekran mający taką wielkość będzie mały, to XXXlg g2 16gb bialy może zaproponować o pół cala większy.

W tym modelu dwukrotnie powiększono dostępną pamięć, także aparat zyskał sporo na rozdzielczości, tak więc wszystko co bardzo dobrze działało w mniejszym kuzynie na tym prezentować się będzie jeszcze lepiej. Ten smartfon oprócz doskonałych podzespołów został także bardzo dobrze wykonany. W sprzedaży jest wersja w kolorze białym, a jeśli ktoś będzie wolał klasyczne barwy, to kupić może . Oczywiście to nie koniec tego, co proponują producenci smarftonów, model lg g3 d855 16gb czarny proponuje jeszcze kilkanaście milimetrów wyświetlacza więcej niż pozostałe modele. Wielkość taka jest już prawie taka sama jak u tabletów, być może nie jest wygodna jeśli trzeba zadzwonić, ale w zabawie na pewno doskonale się sprawdza.