Wszystko jest coraz mniejsze

Stopniowo pojawia się coraz więcej laptopów, tabletów oraz notebooków, jednak okazuje się, iż nie ciągle są one w stanie zaoferować nam tak wiele jak komputery stacjonarne, przez to mimo wszystko te ostatnie również są w cenie. Dodatkowo jeszcze co chwilę ukazują się kolejne akcesoria, z których mamy okazję i z pewnością z których trzeba korzystać.

Małe zastępuje duże

klawiatura

Autor: kimubert
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli pragniemy komputer stacjonarny, ale jednocześnie nie bardzo pasuje nam jego rozmiar, to na pewno trzeba się namyślić, czy to nieduże urządzenie, jakim jest Intel Nuc Kit DC3217IYE I3-3217U (BOXDC3217IYE), nie sprawi nam największej radości . Wypełnia ono funkcję zwykłego komputera, ma tak samo wiele sposobów do rozbudowy, możemy do niego podłączyć klawiaturę, a zamiast monitora wykorzystywać telewizora oraz co najistotniejsze, bierze znacznie mniej miejsca. Jeśli zadecydujemy się na taki sprawunek, to z pewnością trzeba pomyśleć, jaka klawiatura najwspanialej się przy nim sprawdzi. Bez wątpienia należy się przypatrzeć możliwością, jakie proponuje nam klawiatura Genius klawiatura (31340045105), która posiada między innymi podświetlane klawisze, więc będziemy mieli szanse na niej działać nawet w nocy, bez potrzeby włączania światła.

Małe może mieć wielką moc

Chcemy mikrofonu, ale jednocześnie nie pragniemy, żeby leżał on gdzieś na widoku i chcemy także, by bez najmniejszego kłopotu można było go przemieszczać oraz podłączać do innych urządzeń? Nasze oczekiwania bez wątpienia spełni mikrofon Zalman zM-MIC1, mający regulację natężenia czułości odbioru . A jeśli mamy drukarkę, to z pewnością chcemy do niej mieć jak najwspanialszy oraz jednocześnie jak najtańszy tusz. I niesamowicie się w tej sytuacji sprawdzi Tusz HP 704 czarny (CN692AE), zwłaszcza iż to właśnie koloru czarnego najczęściej używamy.

Porównujmy różne oferty

Kiedy wyszukujemy części do naszego komputera, które najlepiej będą z nim działały, to bez wątpienia powinniśmy dobrze porównać ofertę rynku, tak aby mieć świadomość, iż bez wątpienia nabywamy to co jest najlepsze.

Nie można zezwolić na to, żebyś nie przeczytał wszelkich newsów na wybrany temat. Namawiamy zatem do kolejnego wpisu. W nim czeka na Ciebie kompleksowa treść.

A jeśli samodzielnie nie umiemy dokonać wyboru, to ciągle o radę możemy poprosić specjalistów.