Okres niesamowitych możliwości. Ale czy dla wszystkich?

Żyjemy w okresie wielkich możliwości. Nieważne jak górnolotnie zabrzmiały tego typu słowa powinniśmy potwierdzić, iż rozwój technologii uczynił spore zmiany.

To, co jeszcze wczoraj uchodziło za telefon komórkowy obecnie nazywane jest „cegłą”. To, co jeszcze niedawno było nazywane szczytem techniki dzisiaj wywołuje jedynie uśmiech politowania. Dawniej zmiany technologiczne nigdy nie zachodziły tak błyskawicznie, to nie znaczy, iż jest to jakiś ewenement, bo wydaje się, iż kolejne zmiany będą jeszcze bardziej rewolucyjne, jeszcze bardziej szybkie… A kiedy nastąpi koniec? Wielu twierdzi, że jak wymyślimy sztuczną inteligencję, jaka nas zastąpi i wykluczy… Może nie będzie tak tragicznie…

android

Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com

Obecnie technologia nie wyrządziła nam krzywdy, więcej z niej pożytku niż problemów. Co byśmy na przykład uczynili bez GPS-a. Weźmy taki sygic. Jest to najbardziej znana aplikacja do nawigacji offline. Przy pomocy takiej aplikacji sygic już na zawsze (i to zupełnie darmowo) dostajesz szeregwiele bardzo potrzebnych pomocy: mapy, oznaczenia istotnych punktów, planowanie tras i tym podobne (Więcej informacji tutaj).

Wszystko to naprawdę wysokiej jakości. Można z nich korzystać na tablecie i telefonie, nie jest niezbędne połączenie z Internetem. Ta aplikacja to tylko jeden z wielu przykładów, jak łatwo można dostać coś tak zaawansowanego technologicznie, i to za darmo. Wiadomo, iż wiele aplikacji dostaniemy za określoną kwotę, jednak bezpłatnych możliwości jest tak dużo, że nie ma możliwości chyba każdej z nich sprawdzić. Już nawet branżowe portale internetowe testują co miesiąc nowe, najbardziej obiecujące aplikacje, by nie pogubić się w gąszczu tych niesamowitych możliwości. Mimo tego, i tak nie da się nie przeoczyć wszystkiego.

Czy masz ochotę sprawdzić rozważany temat z innej perspektywy? Nic prostszego – zwyczajnie wejdź na ten odsyłacz, ponieważ więcej zobaczysz w artykule (https://maximgroup.pl/sale).

To na pewno potwierdzą osoby zawodowo zajmujący się tym zjawiskiem.

Samsung GALAXY S 4

Autor: Samsung
Źródło: Samsung

Co ciekawe, młodzi ludzie potrafią się zgubić w tym całym „technologicznym zamieszaniu”, jednakże, co mają poradzić ludzie starsi, którzy urodzili się w zupełnie innych czasach. Dla nich dobrodziejstwa aplikacji, rewolucyjnych wynalazków są często bardziej męczące niż pomocnicze. Najczęściej, gdy już się decydują na przykład na smartfon, to rozpracowywany jest przez najmłodszą osobę z rodziny.

Jeśli pozostajesz otwarty na świeże informacje na omawiane zagadnienia, to przenieś się do serwisu (http://lingtutor.pl/zapisy-na-lekcje-przez-skype), a odnajdziesz tam istotne wiadomości, które okażą się niezwykle potrzebne.

Trudno się dziwić, dzisiejsi dwudziestolatkowie narodzili się w świecie, gdzie internet istnieje na równi ze światem rzeczywistym. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że jakkolwiek starsi ludzie świetnie odnajdują się w rzeczywistości, tak dla młodych ludzi bardziej rzeczywistym jest świat wirtualny.