Obecne ciekawostki w kwestii elektroniki i gier komputerowych

Przeglądając aktualne nowinki powiązane z elektroniką, grami komputerowymi lub telefonami komórkowymi zdołamy spostrzec, że dzisiaj pojawiło się wiele nowych interesujących informacji. Jedną z nich niewątpliwie jest to, iż potwierdzono wieści o tym, że pozostanie wydany titanfall 2 nie tylko dla xboksa. Bezsprzecznie jest to wyśmienita nowina dla osób, które mają PlayStation bądź Xbox bądź chętnie zagraliby w tą grę na PC-cie.

Konsola Xbox

Autor: Tom Wood
Źródło: http://www.flickr.com
Już dzisiaj celowo ustalone zespoły pracują nad nowatorskim sequelem przeznaczonym na inne nośniki. Miłośnicy gier w tematyce horrorów odnajdą również dla siebie top 10 horrorow na pc. W Internecie zdołamy odkryć mnóstwo recenzji najlepszych gier dla miłośników dreszczyki grozy, wśród najpopularniejszy zestawień pojawiły się takie gry, jak chociażby Alan Wake, Amnesia, Silent Hill 2, prócz tego w czołowej dziesiątce mnogość osób wymienia też takie gry, jak na przykład Dead Space, Penumbra czy Bioshock. Rzecz jasna zestawień najlepszych gier w klimacie horrorów odszukamy dziś niemało, tym bardziej, iż każdy gracz kieruje się oczywiście własnymi upodobaniami w tej kwestii – .

Pośród ciekawych nowinek pojawiły się także najnowsze wiadomości na temat nowego, oryginalnego systemu Windows 10 przeznaczonego na smartfony. Na pewno wszystko co nalezy wiedziec o windows 10 to to, iż system ten jest o wiele prostszy w obsłudze oraz o wiele bardziej wydajny. Zainstalowanie nowego systemu naturalnie sprawi, że smartfon zacznie działać prędzej, dlatego jest to bardzo wyborne rozwiązanie dla telefonów, jakie regularnie się zacinają.

Interfejs jest bezproblemowy w użytkowaniu i niezmiernie przejrzysty. W nowiutkim systemie pojawiło się sporo intrygujących nowości, między innymi bardziej klarowny kalendarz i Outlook. Windows 10 oferuje też nowiusieńkie, przebudowane mapy. To tylko parę ciekawostek o jakich oznajmiliśmy, jednakże niewątpliwie powinno się samodzielnie przetestować nowy system Windows 10 i zobaczyć jakie rzeczy uległy zmianie.