Laptopy procenta Samsung

Jednym z największych firm jeśli chodzi o elektronikę użytkową jest firma Samsung. Ten koreański producent w przeciągu kilku dekad został jedną z największych firm w tym segmencie rynku, a wyroby Samsunga biją rekordy sprzedaży.

Notebook Samsung Chronos Seria 7

Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Produkty samsunga to telewizory i sprzęt audio, smartfony i komórki, lecz firma ta jest również obecna w segmencie komputerów dla biznesu i użytkowników indywidualnych. I w każdej z tych dziedzin proponuje produkty najwyższej jakości, dobrze dopracowane i pełne nowinek technicznych.

Z przyjemnością zalecamy te informacje do przejrzenia. Znajdziesz tutaj dużo cennych wskazówek, jakie warto wykorzystać w swoim życiu.

Podobnie jest również w przypadku telewizorów LCD.

Wśród wielu modeli tej firmy z pewnością się wyróżnia SAMSUNG 46F5000 o przekątnej 46 cali i wyjątkowo ostrym, wyraźnym obrazie. W tym modelu wykorzystano specjalne algorytmy poprawy kolorów i szczegółów, oraz system Full HD o dwukrotnie wyższej rozdzielczości w porównaniu z typowym telewizorem, co daje niespotykaną do tej pory jakość wyświetlanych obrazów. Możemy również przyłączyć do niego przez port USB dowolny układ pamięci i cieszyć się nagranymi wcześniej filmami.

Kolejną rodziną produktów Samsunga są komputery przenośne. Samsung 270E5V (NP270E5V-K01PL) to laptop z potężnymi parametrami i klawiaturą z panelem numerycznym, dedykowany dla najbardziej wymagających użytkowników domowych i firm. Najwyższy poziom zaprojektowania idzie w parze u niego z oryginalną stylistyką, gdyż sprzęt ten oferowany jest także w białej i czerwonej kolorystyce. Do kolejnej grupy notebooków zalicza się model Samsung 370R5E (NP370R5E-S06PL) (sprawdź na stronie). Jeśli chodzi o ten sprzęt producent postawił na mobilność i lekkość, laptop ma matrycę na 15 cali, a jego waga to mniej niż dwa kilo. Jest bardzo smukły i lekki, ma również wygodną i praktyczną klawiaturę i bardzo dobrze sprawdzający się przy pracy w słońcu ekran. Wydajny i oszczędny procesor, duża pamięć i szybka grafika sprawiają, że ten sprzęt nadaje się nie tylko do prac z biurze, ale również do zaawansowanej rozrywki. Z kolei Samsung 530U3C (NP530U3C-A04PL) () wyznacza nowy trend jeśli chodzi o funkcjonalność i mobilność.

Zaciekawiły Cię notki podane w naszym tekście? Jeżeli tak, to czytaj także opaski silikonowe producent zbliżone informacje, tyczące się tego sektora. Zachęcamy Cię do przeczytania do nowej witryny.

Należy do rodziny ultrabooków, jest bardzo cienki i lekki, i co najbardziej istotne, może pracować długie godziny bez konieczności ładowania.