Drony zaatakowały branżę elektroniczną i podbijają tym samym serca klientów! Należy już dziś sprawdzić DJI Phanton Advanced i 3 dr solo!

Na współczesnym, cały czas przekształcającym się rynku elektroniki i gadżetów już jakiś czas temu zaczęły być popularne drony. Są one małe i tak szczerze to jak na swą zaawansowaną technikę stosunkowo nie drogie. Obsługa drona DJI Phantom 3 Advanced lub 3dr solo jest niesamowicie prosta, więc dziecko może w zupełności sobie z nią dać radę. Z innej strony patrząc, obeznana osoba, która obsługuje drona, ma możliwość sprawić, że będzie on profesjonalnym sprzętem do nagrywania filmów i robienia zdjęć.

odziedź naszą stronę

Autor: Ryan Dickey
Źródło: http://www.flickr.com
DJI Phantom 3 – dron spark – Advanced to najnowszy produkt w branży – camonboard. Firma DJI i jej – dron dji spark – asortyment to aktualnie jedne z najczęściej charakterystycznych sprzętów tego rodzaju na rynku. W porównaniu ze swoimi poprzednikami, należy nadmienić, że w tym wydaniu zaszło kilka modyfikacji w kwestii sprzętowej. Robot znacząco lepiej odnajduje się w powietrzu, a do dysponowanej już łączności gps dodano również obsługę systemu glonass.

Najważniejszą wiadomością i innowacyjną przemianą w DJI Phantom 3 Advanced jest dołączenie dwóch małych obiektywów na powierzchni, co umożliwia mu zobaczyć wszystko co dzieje się naokoło. Oczywiście podstawowa kamera została na swym miejscu. Takiego typu interesujące wyjścia pozwalają bez problemu poruszać się w przestrzeni, szczególnie w takich położeniach, w których sygnał gps może zawieść.

Możliwość poszczycenia się innowacyjnym wyrobem ma też firma 3D Robotics. Ich najnowszy produkt nosi miano 3dr solo. Posiada on precyzyjny kontroler lotu PIXHAWK 2 oraz dwa pokładowe komputery, każdy o mocy 1 Ghz. Co ciekawsze sprzęt ten jako pierwszy na rynku posiada przycisk stopu, dzięki temu można zatrzymać go w locie. Dzięki zastosowaniu narzędzie 3 osiowego gimbału zupełnie będzie możliwość sterować funkcjami kamery go pro w czasie pracy, a dodatkowo transmitować obraz w jakości HD na odległość 1km.

Dodatkowo dron 3dr solo będzie posiadał specjalnie przeznaczoną dla siebie aplikację na smartfony. Ci, którzy kupią takiego rodzaju drona z kamerą dostaną szansę w pełni wygodnego weryfikowania parametrów pracy urządzenia, a dodatkowo pozwoli to też całkowicie ustalić automatyczny lot.

Ogromne i szerokie możliwości zakresu i funkcji automatycznych drona, to jedne z najciekawszych rzeczy określających to urządzenie.