Aparaty cyfrowe

Canon PowerShot G1 X to skarb pośród modeli. Za prawie 3 tysiące złotych dostaniemy matrycę w rozdzielczości 14,3 mp oraz masę rozwiązań, które skutkują niebywale dobrym obrazem. Sprzęt wyróżnia się też solidnym wyświetlaczem i jest prosty w obyciu. Zdominował kilka zestawień na najlepsze aparaty cyfrowe, co jest naprawdę dużą zachętą.

aparat cyfrowy

Autor: CASIO
Źródło: CASIO

Panasonic Lumix DMC-LX7 jest bardzo poręczny.

Zastanawiasz się, jaki inny serwis prezentuje równie przydatne treści? Kliknij i zerknij na witrynę, do której odsyłacz jest tu.

Można zakupić go już za prawie 2200 złotych. Podobnie, jak poprzednie aparaty cyfrowe z tej serii, cechuje go dobra jakość fotografii oraz wytrzymały akumulator.

Jeżeli pragniesz znaleźć coś mniej drenującego kieszeń, świetnym sprzętem jest Sony Cyber-shot DSC-HX20V za prawie półtora tysiąca złotych.

Kiedy stwierdzisz, że opublikowane w tym tekście informacje są godne uwagi, przeczytaj jeszcze szczegóły tutaj. Będą tam równie przydatne dane.

Aparat ten posiada obfite wyposażenie i fantastyczny zoom 20x. Rewelacyjnie nadaje się do filmowania.

Jeśli chodzi o kamery cyfrowe, oto parę modeli wartych uwagi:Naprawdę praktyczny Panasonic HC-V700, kosztujący około 2000 złotych. Charakteryzuje się dobrą rozdzielczością pracy – zapis w rozdzielczości 15,3 mega piksela.

aparat fotografa

Sony HDR-PJ260VE, który filmuje w o wiele gorszej rozdzielczości (5,43 mp), ale za to posiada wbudowany HDD o pojemności stu dwudziestu GB, co oznacza zapisanie wielu godzin materiału.

Dla miłośników mega ostrego obrazu, którzy mają nieco więcej pieniędzy (mniej więcej 4000 złotych), najlepszym modelem będzie Sony HDR-CX730E, który filmuje materiał w godnym uznania formacie dwudziestu czterech mega pikseli.

Mniej zamożnych usatysfakcjonuje solidna kamera cyfrowa Samsung HMX-F80, praktyczna i wygodna, nagrywająca w niezłej jakości i sprzedawana już za mniej więcej pięćset złotych.